Postani član Vitapur porodice

Sedište naše kompanije je u Sloveniji, ali poslujemo u svim zemljama regiona: Srbija, Hrvatska, BIH, Crna Gora, Rumunija, pa i šire. To na svrstava u rang multinacionalne kompanije.

Mi istinski živimo naš slogan “Strast za životom” (Passion for living).  Vodimo se strašću i idejom da kupcima ponudimo najbolje. Naš kvalitetan asortiman za kuću: spavaću sobu, kupatilo i kuhinju omogućava našim kupcima bolje, udobnije i kvalitetnije uživanje u svom prostoru.

Pozivamo vas da živite tu strast zajedno sa nama.

Naši zaposleni su najvažniji deo našeg identiteta i veliku zahvalnost za uspešno poslovanje i poziciju koju danas imamo dugujemo upravo strastvenim, posvećenim i kolegijalnim pojedincima koji zajedno čine uspešan tim.

Otvorena radna mesta:

  1. Prodavac u Vitapur prodavnici; Lokacija: Beograd

Opis posla:

  • Prodaja: prezentacija asortimana, ponude i promotivnih akcija, realizacija prodaje
  • Administracija: rad na blagajni, obračun dnevnog prometa, kontrola stanja blagajne, obezbeđenje tačnosti i kompletnosti prodajne dokumentacije (računi, uputstva, garancije)
  • Briga o potrošačima: rešavanje reklamacija i briga o zadovoljstvu kupaca
  • Operativni poslovi: izlaganje artikala i održavanje popunjenosti polica i asortimana, promena cena, organizacija skladišta i kontrola stanja zaliha u skladištu. održavanje higijene prodajnom prostoru, organizacija rada i odgovornost za uredno poslovanje prodajnog mesta
  • Razvoj:  planiranje prodaje i praćenje realizacije plana prodaje, unapređivanje kvaliteta i kvantiteta prodaje kao uslov za postizanje planiranih prodajnih rezultata

Očekujemo:

  • Da imate prodajne i prezentacione veštine
  • Da ste komunikativni i kulturni, proaktivni i energični
  • Da ste spremni na permanentno usavršavanje prodajnih veština
  • Da ste posvećeni, odgovorni, disciplinovani i privrženi
  • Da ste timski igrač i spremni za rad u smenama

Potrebno je da posedujete znanje i iskustvo u radu na računaru - Microsoft Office paket.

Poželjno je da imate iskustvo u radu na istim ili sličnim poslovima.

Nudimo:

  • Mogućnost stalnog radnog odnosa
  • Redovna fiksna plata, uvećana za topli obrok i prevoz
  • Plaćanje sveukupnog minulog rada
  • Mesečne bonuse za ostvarene ciljeve
  • Pozitivno radno okruženje i dobri uslovi rada
  • Mogućnosti profesionalnog razvoja i napredovanja

PRIJAVI SE ZA POSAO KLIKOM NA SLEDEĆI LINK >  PRIJAVA ZA POSAO